Чому на ноутбуці не працює клавіатура

Існує кілька можливих причин, чому клавіатура на ноутбуці не працює. Деякі можливі рішення проблеми включають наступне:

  1. Перезавантажте ноутбук. Іноді це може вирішити проблему з клавіатурою.
  2. Перевірте, чи вимкнені клавіші Num Lock або Caps Lock. Це може призвести до проблем з клавіатурою, якщо вони вимкнені. Спробуйте натиснути ці клавіші, щоб перевірити, чи вони правильно налаштовані.
  3. Переконайтеся, що драйвер клавіатури налаштовано правильно. Перейдіть до “Панель керування” > “Пристрої та принтери” > “Клавіатура” та перевірте, чи налаштування клавіатури правильні.
  4. Переключіться на іншу мову введення. Іноді проблеми з клавіатурою можуть вирішитися, переключившись на іншу мову введення. Спробуйте змінити мову введення в налаштуваннях комп’ютера та перевірте, чи працює клавіатура.
  5. Якщо проблема з клавіатурою виникає на певних клавішах, можливо, клавіші забруднені або пошкоджені. Спробуйте очистити клавіатуру від пилу та бруду, або відключити клавішу та перевірте, чи допомогло це.

Якщо жодне з цих рішень не допомагає, можливо, проблема полягає в технічних проблемах з клавіатурою самого ноутбуку. В цьому випадку вам, можливо, знадобиться звернутися до виробника ноутбука або до спеціалізованого сервісного центру, щоб отримати допомогу в пошуку та вирішенні проблеми з клавіатурою.