Чому на ноутбуці не працює мишка

На ноутбуках є вбудована тачпад-панель, яку можна використовувати як мишку. Однак, якщо мишка не працює, можливо, виникає деяка проблема з драйверами USB порту або самої мишки. Деякі можливі причини, чому на ноутбуці не працює мишка, можуть включати:

  1. Перевірте, чи підключена мишка до порту USB ноутбука. Можливо, USB порт, до якого ви підключили мишку, не працює. Спробуйте підключити мишку до іншого порту USB.
  2. Перезавантажте ноутбук. Іноді це може вирішити проблему з мишкою.
  3. Переконайтеся, що драйвер миші налаштовано правильно. Перейдіть до “Панель керування” > “Пристрої та принтери” > “Мишка” та перевірте, чи налаштування миші правильні.
  4. Перевірте, чи має мишка достатньо заряду або використовуйте іншу мишку, щоб переконатися, що проблема не в мишці.
  5. Якщо мишка підключена через USB-хаб або розгалужувач USB, спробуйте підключити її безпосередньо до порту USB на ноутбуку.

Якщо жодне з цих рішень не допомагає, можливо, проблема полягає в технічних проблемах з USB-портами на ноутбуку, або ж проблема може виникнути через віруси або неправильне програмне забезпечення. В цьому випадку, вам, можливо, знадобиться звернутися до виробника ноутбука або до спеціалізованого сервісного центру, щоб отримати допомогу в пошуку та вирішенні проблеми з мишкою.