Как понять, что видеокарта умерла?

Якщо відеокарта не працює належним чином, вона може видавати такі симптоми:

– На екрані немає зображення. Якщо після запуску комп’ютера на екрані не з’являється жодного зображення, це може вказувати на проблему відеокарти.
– Артефакти на екрані Якщо на екрані з’являються артефакти, такі як чорні точки, смуги, мерехтіння чи розмитість, це може бути ознакою проблем із відеокартою.
– Комп’ютер вимикається або перезавантажується. Якщо комп’ютер вимикається або перезавантажується сам по собі, це може бути пов’язано з проблемами відеокарти.
– Поява помилок під час запуску комп’ютера. Якщо під час запуску комп’ютера з’являються повідомлення про помилки, пов’язані з відеокартою, це може вказувати на проблеми з роботою.
– Низька продуктивність. Якщо ви помічаєте зниження продуктивності комп’ютера під час використання графічно інтенсивних програм, це може бути ознакою проблем із відеокартою.

Якщо ви помічаєте якісь із цих симптомів, це може вказувати на те, що ваша відеокарта не працює належним чином. Якщо ви не впевнені в причинах проблеми, рекомендується звернутися до професіоналів для діагностики та ремонту пристрою.