Сервісний центр у Запоріжжі

Сервісний центр ITсервіс допоможе повернути працездатність вашої електроніки. Скористатися нашими послугами можуть як власники електроніки відомих брендів, так і рідкісних марок. Наші спеціалісти добре знайомі з особливостями ноутбуків різних брендів. У нас ви легко можете замовити ремонт ноутбуків у Запоріжжі іноземного та вітчизняного виробництва: Acer, Apple, Dell, LG, Lenovo та багатьох інших.

Ставши клієнтом ITсервіс, ви довіряєте свій ноутбук справжнім професіоналам. У сервісному центрі є все необхідне обладнання, яке дозволяє виявити несправність, а потім усунути її. Ми не тільки займаємось заміною мікросхем та ремонтом апаратної частини технічних пристроїв. Наші фахівці займаються перевстановленням операційних систем, встановленням драйверів, необхідних для повноцінної роботи ноутбуків. Майстри встановлюють на мобільний комп’ютер клієнта антивірусні програми, можуть здійснити пошук та видалення шкідливого ПЗ. За бажанням користувача вони проведуть підключення ноутбука до мережі Інтернет. Щоб ремонт ноутбуків Acer, MSI та ін. був швидким, сервісний центр завжди повинен мати всі необхідні комплектуючі для електронної техніки. У ITсервіс завжди є всі необхідні мікросхеми, роз’єми, радіоелементи. Широкий асортимент комплектуючих дозволяє нам швидко усувати проблеми ноутбуків клієнтів у випадках, коли необхідна заміна відпрацьованих елементів.

У нас можна замовити не тільки ремонт самих ноутбуків, а й акумуляторів. Наші спеціалісти проведуть у разі потреби заміну контролера батареї, роз’єму живлення. Клієнтам, які звернулися до нашого сервісу, не доводиться витрачати гроші на покупку нового акумулятора. Ми реанімуємо їхню стару батарею, що для них обійдеться дешевше, ніж покупка нового джерела живлення.

Ремонт ноутбуків Acer у Запоріжжі

Усунення несправностей у моделях електронних пристроїв цієї марки потребує високої кваліфікації фахівців. Поширені несправності – вихід із ладу матриці, відмова роботи материнської плати, поломка роз’ємів живлення. Усунути всі несправності зможуть фахівці нашого центру, які мають значний досвід у ремонті електроніки Acer.

Ремонт ноутбуків Asus у Запоріжжі

Asus – одна з найпопулярніших серед користувачів марок ноутбуків. Але, незважаючи на високу якість комп’ютерів, швидкість роботи вони іноді виходять з ладу. «ITсервіс пропонує ремонт ноутбуків Asus у Запоріжжі. Найчастіші поломки пристроїв цієї моделі – неполадки у роботі відеокарти, поломка мостів, пропадання звуку, проблеми у роботі клавіатури. Усі ці несправності легко усуваються. Потрібно лише встановити замість неробочих компонентів нові якісні комплектуючі.

Ремонт ноутбуків HP у Запоріжжі

У моделей HP основними несправностями вважаються неможливість заряджання пристрою, відмова роботи відеокарти, перегрів ноутбука через нестачу охолодження. Звернувшись в «ITсервіс», ви можете бути впевнені, що ремонт ноутбуків HP в Запоріжжі вам проведуть на високому рівні, майстри усунуть всі проблеми, що виникли.

Звертайтесь до нас, і ви гарантовано отримаєте відмінний сервіс ремонту ноутбуків, а також ремонт екрану ноутбука.