Як поставити винду на новий жорсткий диск?

Щоб інсталювати операційну систему Windows на новий жорсткий диск, потрібно виконати такі кроки:

– Створіть завантажувальний диск або флешку: спочатку потрібно створити завантажувальний диск або флешку з інсталяцією Windows. Ви можете завантажити образ із офіційного сайту Microsoft або використовувати утиліту для створення завантажувального носія.
– Підключіть новий жорсткий диск до комп’ютера: підключіть новий жорсткий диск до комп’ютера за допомогою кабелю та порту на материнській платі.
– Запустіть комп’ютер із завантажувального диска: вставте завантажувальний диск або флешку в комп’ютер і перезавантажте його. На екрані з’явиться повідомлення про те, що потрібно натиснути певну клавішу, щоб запустити інсталяцію Windows. – Натисніть цю клавішу.
– Виберіть мову та регіон: виберіть мову, регіон та інші установки.
– Дотримуйтесь інструкцій майстра інсталяції: на наступних екранах майстер інсталяції Windows запропонує вам вибрати диск для інсталяції операційної системи. Виберіть новий жорсткий диск.
– Дочекайтеся завершення інсталяції: після вибору диска почнеться інсталяція Windows. Дочекайтеся завершення процесу.
– Встановіть драйвери та програмне забезпечення: після інсталяції Windows на новий жорсткий диск потрібно встановити драйвери та програмне забезпечення для коректної роботи комп’ютера.

Важливо пам’ятати, що інсталяція Windows на новий жорсткий диск призведе до втрати всіх даних на попередньому диску, якщо ви не зробили резервну копію. Тому перед інсталяцією Windows на новий диск необхідно зберегти важливі дані на іншому носії.