Як зробити щоб батарея тримала довше

  1. Знижте яскравість екрану: Яскравий екран споживає багато енергії, тому зниження яскравості екрану може зменшити споживання енергії і збільшити час роботи батареї.
  2. Вимкніть Bluetooth і Wi-Fi: Якщо ви не використовуєте бездротові мережі або пристрої Bluetooth, вимкніть їх. Це може зменшити споживання енергії і збільшити час роботи батареї.
  3. Використовуйте енергозберігаючий режим: Більшість пристроїв мають режим енергозбереження, який дозволяє зменшити споживання енергії. У цьому режимі можуть бути обмежені функції пристрою, але він допомагає зберегти заряд батареї.
  4. Вимикайте пристрій, коли ви не використовуєте його: Якщо ви не плануєте використовувати свій пристрій протягом довгого часу, вимкніть його, щоб зберегти заряд батареї.
  5. Не дозволяйте батареї розряджатися повністю: Розрядження батареї повністю може скоротити її термін служби. Намагайтеся заряджати батарею, як тільки вона починає розряджатися.
  6. Не залишайте пристрій у гарячому місці: Висока температура може спричинити погіршення роботи батареї. Намагайтеся тримати свій пристрій в прохолодному місці.
  7. Використовуйте оригінальне зарядне пристрій: Використання неналежного зарядного пристрою може пошкодити батарею і скоротити її термін служби